Firmast

Hea sõber, tere tulemast OÜ ACRÜLAM kodulehele!  

Meie missioon on pakkuda austusväärsetele klientidele rahvusvaheliset tuntud brändide parimaid pinnakattematerjale. Firma põhitegevusalaks on tehiskivi, laminaatmaterjali ning  kõrgläikeliste seina- ja taustaplaatide hulgimüük. Me soovime suurendada meie klientide tegevuse efektiivsust, pakkudes paindlikult erinevate tootjate materjale.

Meie pühendumust missioonile näitab esindatavate brändide valik, kuhu kuuluvad: tehiskivid Staron® by LOTTE Advanced Materials®, Hanex®, LG Hi-MACs® Corian®.  Lisaks pakume Wilsonart gruppi kuuluvaid Resopal® Polyrey® laminaate ning labori kompaktplaati DURCON® Sonae Industry gruppi kuuluvat Innovus® laminaate, melamiini ning kompaktplaate.

Täienduseks eelnimetatud toodetele on firma sooviks pöörata tähelepanu ning pakkuda ka teisi uusi materjale pinnakateteks, olgu see siis mööblit loovatele või ehitusettevõtetele. Meie missiooni teostumine võimaldab  disaineritel, töötlejatel ning ehitusettevõtjatel innovatiivselt kasutusele võtta ning laiendada enda toodangu sortimenti kattematerjalide osas. Meie tooteid leiate alati hästi varustatud edasimüüjate juurest.